top of page

Basında Biz

Uzm.Eğt Est Hümeyra Yasmin Businnes Channel Türk'te Gülgün Feyman'ın konuğu oldu

 

15.07.2015 tarihinde Hyasminbeauty işletmecisi Uzm.Eğt.Est Hümeyra Yasmin'in Sayın Gülgün Feyman'ın Business Channel Türk kanalındaki Anlatacak Çok Şey Var Programına konuk oluşmuştur. Programda Kalıcı Makyaj, ipek Kirpik gibi spesifik güzellik uygulamalarının yanı sıra Bölgesel İncelme uygulamalarına değinilmiştir. Programın banttan tekrarını youtube kanalımızdan seyredebilirsiniz.

Uzm.Eğt Est Hümeyra Yasmin Genç TV'de Manken Tuğçe Yulaç'ın BU DA MODA Programının konuğu oldu

 

Genç Tv'nin beğenilen programı BU DA MODA Programının sunucusu Manken Tuğçe Yulaç'ın 9.1.2016 tarihli konuğu Hyasminbeauty işletmecisi Uzm. Eğt. Estetisyen Hümeyra Yasmin'di. Programda İpek Kirpik , Kalıcı Makyaj, Saç Simülasyonu ve Medikal Protez Tırnak Uygulamaları hakkında çok keyifli bir sohbet yapıldı. Programın bant kayıdının tamamını her zaman ki gibi HD kalitesi ile HYASMİNBEAUTY YOU TUBE kanalından seyredebilirsiniz.

Uzm.Eğt Est Hümeyra Yasmin Show Max Tv'de Şehrin Nabzı Programın'a konuk oldu 

 

Show Max TV'nin 30.1.2016 tarihinde Şehrin Nabzı Programında konuk Hyasminbeauty işletmecisi Hümeyra Yasmin'di. Programda Kalıcı Makyaj, İpek Kirpik, Protez Tırnak, Saç Simülasyonu gibi spesifik güzellik uygulamalarına değinilmiş uygulama örneklerine yer verilmiştir.Programın tam kayıdını her zamanki gibi Youtube kanalımızdan seyredebilirsiniz

Vatan Şaşmaz'la İş Dünyası Programı

 

ATV AVrupa Televizyon Kanalı'nın sevilen programı Vatan Şaşmazla İş dünyası Programının 23.6.2016 tarihli konuğu Uzm.Estetisyen Hümeyra Yasmin'di. canlı Yayında İpek Kirpik Uygulamasının anlatıldığı programın kamera arkası görüntüleri de bir okadar neşeliydi. Programın tamamını youtube kanalımızdan izleyebilirsiniz

TGRT Eu TV Sektörün Yıldızları Programı

Tgrt EU TV Sektörün Yıldızları Programına konuk olduğumuz bu programda; Protez Tırnak uygulamaları hakkında bilgi verdik. Sektördeki önemli bir sıkıntı olan kaliteli malzeme sorununa değindik ve İstanbul Bölge distribitörü olduğumuz Moyra Protez Tırnak sistemlerini tanıttık.. Bu programın tamamını bu videoda izleyebilirsiniz.
Sorularınız için
Hyasminbeauty
02164885152
Whatsapp 05530203502
http://www.tirnakprotezi.com
http://www.proteztirnakshop.com

bottom of page