top of page

El & Ayak Sağlığı Bölümü

 

                 El ve ayak bakımı kişisel sağlığı ve estetiği ilgilendirdiği kadar, kişinin yaşam kalitesinin yükselmesi açısından da ihmal edilmemesi gereken ayrıntıları içermektedir. Gün içerisinde sürekli olarak yükümüzü çeken ve ayakkabılarımızda havasız kalan ayaklarımızın bakımı çok önemlidir. Ayak bakımının iyi yapılmaması sadece ayakları değil bütün bir vücudu etkileyen ciddi sorunlara neden olur. Medikal Manikür & Pedikür bilindik klasik sistemlerle değil bu işlem için özel yapılmış medikal el ayak bakım cihazı eşliğinde yapılan bir uygulamadır Medikal pedikür de hijyenik tırnak kesimi, tırnak yüzeyinin tenizlenmesi ve parlatılması ,sertleşmiş derinin giderilmesi uygulamaları bu ayak bakım cihazları ile yapılmaktadır. Medikal manikür pedikür estetik görünüm kazandırmak amacıyla yapılan bir uygulamadır.

                                     Medikal manikür & Pedikür uygulaması kampanya fiyatı 50 TL dir.

Tırnak Mantarında 
Pedikür uygulamamız

Ayak tırnak mantarı tedavisinde profesyonel pedikür uygulama sonuçlarımız.Tırnak mantarı hekimler tarafından medikal olarak tedavi edilen bir rahatsızlıktır.Fakat tedavinin etkili olabilmesi için mantar mikrobu tarafından enfekte olmuş tırnak dokularının dikkatlice temizlenmesi hastalığın tedavisi için çok önemlidir.Bu örnekte hekim tarafından medikal tedavi altında olan hastanın tarafımızdan yapılan profesyonel(cihaz ile ) pedikur uygulamasının sonucunu göstermekteyiz

Ayak taban nasırında Pedikür uygulamamız

Ayak Taban nasırında medikal pedikür uygulamasının ilk seans sonucu

Kuru Manikür

Kuru Manikür Nedir ? Nasıl Yapılır ?
Kuru Manikür; manikür suyu olmadan özel solüsyon içeren kişiye özel tek kullanımlık eldivenlerle yapılan bir manikür işlemdir. Tek kullanımlık malzemelerle yapılmasından ötürü enfeksyon kapma riski klasik manikür işlemlerine göre daha azdır.

Kür içerisinde bulunan bakım kremi cildinizde bakımlı bir görünüm ve kalıcı nemlilik hissi sağlar. Cildi dış etkenlere karşı korur ve ciltte tahriş oluşumunu engeller.

Hyasminbeauty
02164885152 Kartal / İstanbul

Ayak Detoksu

DETOX NEDİR?

Detox vücudun kendi kendini onarmasına yardımcı bir yöntemdir. Nasıl ki antibiyotikler vücuttaki bakterileri öldürmeye yarıyorsa, detox da hücrelerin normal çalışmalarına engel olan toksinlerin vücuttan atılmasını sağlayan bir sistemdir. Aynı zamanda hücreler aktivitelerini maksimize edecek beslenme desteğini de alırlar. Böylece vücudun kendi kendini tedavi etme mekanizması çalışabilir.
Eğer insanın detoxifikasyon mekanizması zayıf ise daha hızlı yaşlanma eğilimindedir ve kalp hastalıkları, kanser ve kronik dejeneratif hastalıklara yakalanma şansınız daha fazla demektir

DETOKSU KİMLER YAPTIRMALIDIR ?

Baş ağrısı, yorgunluk şikayeti olanlar.
Kaygı, sıkıntı, stress problemi olanlar.
Eklem ağrıları çekenler.
Bel sertliği ve sırt ağrıları çekenler.
Alkol, sigara, kafein vb. maddeleri tüketenler.
Sağlıksız ortamlarda çalışanlar (Endüstriyel kimyasalların bulunduğu ortamlar-kaynak-boya-tinervb.)
Ağır metallere mağruz kalanlar.
Hormonlu ve katkılı gıdaları tüketenler.
Kimyasal yada kozmetik maddeler kullananlar.
Hava kirliliğinin olduğu şehirlerde yaşayanlar.
Sağlık düzenini korumak isteyen herkes.

DETOKS CİHAZI NASIL ÇALIŞIR?

Su ile doldurulmuş özel bir kabın içerisine eller veya ayaklar konularak detoksatör denilen cihaz çalıştırılır. Cihazın üretmiş olduğu negatif iyonlar ayak altı salgı bezlerinden içeri nüfuz ederek vücudunuzda ve organlarda biriken toksinlerin suya çekilmesini sağlar.

DETOKS İŞLEMİ KİMLERE UYGULANMAZ

Vücuttaki elektronik veya mıknatıslı cihazları taşıyanlar (kalp pili mesela)
Açık yara olan yerlere cihazın elektrodları temasa geçirilmemelidir
Hamile ve emziren kadınlar
8 yaşından küçük çocuklar
Organ nakli ameliyatı geçirenler
Psikolojik tedavi görenler

Detaylı Bilgi İçin


H.Yasmin Güzellik Salonu
Atalar Mahallesi Sultan Sokak No 21 Kat 2 Daire 2-3 Kartal / İstanbul
02164885152

bottom of page