Kirpik Lifting

 

Kirpik lifting, kirpiklerin belirli bir süre boyunca daha uzun ve hacimli ve kıvrık görünmesini sağlayan bir uygulamadır.

Seyrek kirpiklere uygulanan özel keratin bakım solüsyonları ile kirpiklere hacimli bir görüntü kazandırılır. İşlemin ortalama kalıcılığı 6-8 haftadır.İşlemin uygulama süresi 45-60 dkdır.
Kirpikleriniz ince düz ve dikkat çekmediğini düşünüyorsanız kirpik lifting tam size göre bir işlem.

Kirpik lifting işlemi sırasında kirpiklerinizde dökülme olmaz, uygulanan solüsyonların kirpiklere ve gözlere zararı yoktur.

�İşlem hakkında detaylı bilgi için lütfen uzmanlarımızla irtibata geçin .

05530203502 Whtssapp

 

 

 

 

© 2014 Davud Yasmin Yasal Uyarı : "Hyasmin  Güzellik Salonu web sitesinde paylaşılan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, yasal düzenlemeler uyarınca reklam, teklif vb. teşkil etmez. Sitede sunulan bilgiler hakkında H.Yasmin Güzellik Salonu / Hümeyra Yasmin sorumluluk kabul etmez. Bu sitede paylaşılan bilgileri ve sair diğer tüm verileri H.Yasmin Güzellik Salonu / Hümeyra Yasmin'in yazılı izni olmaksızın kullananlar hakkında yasal işlem yapılır. Bu siteyi ziyaret edenler, yukarıda yer alan şartları kabul etmiş sayılır."HÜMEYRA YASMİN H.YASMİN TESCİLLİ MARKADIR Marka Tescil No:2013/22401 HYASMİNBEAUTY  ve LOGO TESCİLLİ MARKADIR: Marka Tescil No: 2015/80662  Tüm hakları saklıdır

  • Tumblr Klasik
  • Twitter Classic
  • Vimeo klasik
  • Instagram klasik
© Copyright

Android işletim sistemli cep telefonu ve tablet, Windows 10 İşletim sistemli Cep Telefonu, PC ve Tablet'lerinize, IOS işletim sistemli iphone ve ipad lerinize  özel uygulamamızı ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndirmek için cihazınızla uyumlu marketin resmini tıklayınız (Google Play, Windows Store, App Store  yada Windows Phone Store ) logosunu tıklayın