Medikal Kamuflaj

Medikal Kamuflay ile Sezeryan, Karın germe, ameliyat izleri, vitiligo lekelerinden cerrahi olmadan kurtulabileceğinizi biliyor musunuz?
Medikal Kamuflaj bir Kalıcı Makyaj yöntemidir.

Sezeryan izleri bu operasyonu geçirmiş bir çok kadın için oldukça büyük bir sorundur. Özel ve hassas bir bölgede bulunması sebebiyle bazen bu izler psikolojik problemlere dahi yol açmaktadır. Peki bu izleri cerrahi olmadan yok edebilmek mümkün müdür?

       Evet sezeryan , karın germe gibi bir çok ameliyat izi cerrahi olmadan Medikal Kamuflaj yöntemi ile yok edilebilmektedir.

 

Medikal Kamuflaj işleminde ciltte rahatsızlık duyulan, renk değişikliği olan alanlara ;özel pigmentlerin  ,özel  teknik cihazlar yardımı ile cilt altındaki istenilen seviyeye uygulanması ile giderilmesi işlemidir.

 

       Medikal Kamuflaj işleminde sadece yara izleri değil, vitiligo gibi cilt renk değişikliği kamuflajı, kanser cerrahisi sonrası memesi alınan hastalarda meme ucu simulasyonu gibi bir çok işlemi kapsamaktadır.

 

       Bu işlem aslında kalıcı makyaja benzer bir işlemdir. Fakat burada kullanılan boyalar ve teknik farklıdır.Bu işlemde başarı oranı deride hasarlı olan alana göre % 60-100 arasında değişmektedir.

 

       Kalıcılığı ortalama 2-3 yıl arasında değişmektedir. Bu süre sonrasında tekrardan işlem yapılarak aynı bölge  kamufle edilebilir.

 

        İşlem sonrasında uygulama yapılan yerde kabuklanmalar oluşmaktadır. Boyanın tam cilde işleyebilmesi için bu kabukların kesinlikle kopartılmaması gerekir.48 saat boyunca uygulama yapılan alana su değdirilmemeli ve 5 gün boyunca bu bölge güneş görmemelidir.

 

       Bu işlem uygun renk tonu sağlanması genelde 1-2 seansta olmaktadır. Seans aralıkları 1 aydır.

 

       Bu işlem sadece bir renk kapatma değil kişiye sağlayacağı psikolojik faydalar açısından oldukça etkili bir işlemdir.

 

Medikal Kamuflaj hakkında detaylı bilgi almak için

 

Hyasminbeauty

02164885152

Whatsapp :0 5530203502

 

www.memeucusimulasyonu.com

 

 

 

 

 

© 2014 Davud Yasmin Yasal Uyarı : "Hyasmin  Güzellik Salonu web sitesinde paylaşılan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, yasal düzenlemeler uyarınca reklam, teklif vb. teşkil etmez. Sitede sunulan bilgiler hakkında H.Yasmin Güzellik Salonu / Hümeyra Yasmin sorumluluk kabul etmez. Bu sitede paylaşılan bilgileri ve sair diğer tüm verileri H.Yasmin Güzellik Salonu / Hümeyra Yasmin'in yazılı izni olmaksızın kullananlar hakkında yasal işlem yapılır. Bu siteyi ziyaret edenler, yukarıda yer alan şartları kabul etmiş sayılır."HÜMEYRA YASMİN H.YASMİN TESCİLLİ MARKADIR Marka Tescil No:2013/22401 HYASMİNBEAUTY  ve LOGO TESCİLLİ MARKADIR: Marka Tescil No: 2015/80662  Tüm hakları saklıdır

  • Tumblr Klasik
  • Twitter Classic
  • Vimeo klasik
  • Instagram klasik
© Copyright

Android işletim sistemli cep telefonu ve tablet, Windows 10 İşletim sistemli Cep Telefonu, PC ve Tablet'lerinize, IOS işletim sistemli iphone ve ipad lerinize  özel uygulamamızı ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndirmek için cihazınızla uyumlu marketin resmini tıklayınız (Google Play, Windows Store, App Store  yada Windows Phone Store ) logosunu tıklayın