İnternetten Alışveriş Artık Daha Hesaplı

Web sitemizden salonumuzda yapılan uygulamaları indirimli olarak satın alabilirsiniz.

Sitemizde online alışverişlerinizde kredi kartı bilgilerinizi vermeden % 100 güvenli alışveriş yapabileceğiniz pay pal yöntemi kullanılmaktadır.

Bu fiyatlar uygulamalar yalnızca web sitemiz üzerinden satın alındığında geçerlidir. Salonumuzdan direkt yapılan satışlardaki kampanyalı fiyatlarımızı incelemek için aşağıdaki butonu tıklayınız.

Hyasmin Store'dan

Nasıl alışveriş yapabilirsiniz ?

Alışveriş öncesi yandaki kullanım videosunu izleyebilirsiniz. Hyasmin Store 'da alışveriş işlemleri PayPal sistemi üzerinden yapılmaktadır. Yani hiç bir şekilde tarafımızdan kredi kartı bilgileriniz alınmamaktadır.Yüzde yüz güvenli bir alışveriş metodudur.

PayPal sisteminde kredi kartınızı PayPal'e tanımlıyorsunuz ve kullanıcı adı ve şifre alıyorsunuz . Bu kullanıcı adı ve şifre ile girdiğinizde istediğiniz miktarda alışverişi yapabiliyorsunuz. İşlemler tamamen güvenli PayPal bankacılık sistemi altyapısında gerçekleştirilmektedir.

PayPal hakkında detaylı bilgiyi

https://www.paypal.com/tr/webapps/mpp/pay-online

linkinde bulabilirsiniz.

Alışveriş Sepetim >>

Sepetim (0)‏

© 2014 Davud Yasmin Yasal Uyarı : "Hyasmin  Güzellik Salonu web sitesinde paylaşılan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, yasal düzenlemeler uyarınca reklam, teklif vb. teşkil etmez. Sitede sunulan bilgiler hakkında H.Yasmin Güzellik Salonu / Hümeyra Yasmin sorumluluk kabul etmez. Bu sitede paylaşılan bilgileri ve sair diğer tüm verileri H.Yasmin Güzellik Salonu / Hümeyra Yasmin'in yazılı izni olmaksızın kullananlar hakkında yasal işlem yapılır. Bu siteyi ziyaret edenler, yukarıda yer alan şartları kabul etmiş sayılır."HÜMEYRA YASMİN H.YASMİN TESCİLLİ MARKADIR Marka Tescil No:2013/22401 HYASMİNBEAUTY  ve LOGO TESCİLLİ MARKADIR: Marka Tescil No: 2015/80662  Tüm hakları saklıdır

  • Tumblr Klasik
  • Twitter Classic
  • Vimeo klasik
  • Instagram klasik
© Copyright

Android işletim sistemli cep telefonu ve tablet, Windows 10 İşletim sistemli Cep Telefonu, PC ve Tablet'lerinize, IOS işletim sistemli iphone ve ipad lerinize  özel uygulamamızı ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndirmek için cihazınızla uyumlu marketin resmini tıklayınız (Google Play, Windows Store, App Store  yada Windows Phone Store ) logosunu tıklayın